http://lostrzelce.wodip.opole.pl/k

Stypendyści Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
12.01.2011.
 
 

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2014/2015

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Michalina Kozłowska
 

Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
- Beata Adamska
- Marta Fojcik
- Kinga Fojcik
- Monika Sładek
- Małgorzata Stanula

 

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2013/2014

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Magdalena Michalska


Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci – program opieki naukowej wspierający rozwój uzdolnień i  zainteresowań.
- Bartosz Bednarczyk

 

Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
- Kinga Fojcik
- Amanda Hila

 

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2012/2013

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Tomasz Szpunar


Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci – program opieki naukowej wspierający rozwój uzdolnień i  zainteresowań.
- Bartosz Bednarczyk

 

Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

- Monika Koziołek – kl. III LO
- Katarzyna Nowak – kl. I LO
- Katarzyna Bartodziej – kl. I LO
- Andrzej Majnusz - kl. I LO
- Natalia Ziarnowska - kl. I a gimnazjum
- Maciej Wojciechowski – kl. I a gimnazjum

 

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2011/2012

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Michał Ludwig ucz. kl. IIa liceum


Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci – program opieki naukowej wspierający rozwój uzdolnień i  zainteresowań.
- Bartosz Bednarczyk

 

Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

- Daria Skóra IIIb gimnazjum

- Michał Ludwig IIa liceum

 

Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2010/2011

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
Krzysztof Malecko, ucz. kl.IIIc liceum 


Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci – program opieki naukowej wspierający rozwój uzdolnień i  zainteresowań.
- Krzysztof Malecko


Program pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych”


Uczniowie liceum
- Adamski Robert kl. Ia
- Agnieszka Kaliciak kl. Ib
- Mateusz Sznura kl. IIIa
- Monika Koziołek kl. Ib
- Michał Ludwig kl. Ia


Uczniowie gimnazjum
- Maria Suhs kl. Ib
- Daria Terlega kl. IIb



Wykaz stypendystów uczniów ZSO w roku szkolnym 2009/2010

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych
- Natalia Antoniszyn ucz. kl. IIb liceum


Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci – program opieki naukowej wspierający rozwój uzdolnień i  zainteresowań.
- Krzysztof Wróbel


Najlepszy Uczeń Powiatu Strzeleckiego
- Dominika Wiechoczek ucz. kl. IIId liceum


 

Zmieniony ( 06.01.2015. )