http://lostrzelce.wodip.opole.pl/k

Dzień Życzliwości Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: mgr Barbara Niedworok   
30.11.2014.
dzień życzliwości

Dnia 21 listopada 2014 odbył się w naszej szkole Dzień Życzliwości, który obchodzony jest w 180 krajach. Szkoła została przystrojona w hasła i cytaty, które przypominały nam o życzliwości do drugiego człowieka. Od samego rana po klasach chodzili uczniowie klasy 3b gimnazjum i rozdawali uczniom i nauczycielom „lizaki - serdeczniaki” oraz „mówiące krówki”. Każda słodka niespodzianka zawierała tajemniczy cytat, który miał związek z obchodzonym świętem. Oprócz słodyczy, które wywoływały uśmiech na twarzy, w szkole pojawiły się „tablice życzliwości”, na których uczniowie mogli zapisywać życzenia i pozdrowienia dla uczniów i nauczycieli.
 
dzień życzliwości
Podsumowaniem „Dnia Życzliwości” było ogłoszenie listy 24 najbardziej życzliwych uczniów z całej szkoły. Każda klasa wybierała swojego kandydata. Wybrane osoby otrzymały pamiątkowe zakładki i słodycze.
Za pomoc w zorganizowaniu tego święta dziękuję klasie 3bg wraz z wychowawcą p.Beatą Mehlich, pani Zosi Sowa oraz Radzie Rodziców, która ufundowała słodycze dla całej szkoły.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »