http://lostrzelce.wodip.opole.pl/k

UCZENNICA STRZELECKIEGO LO KOLEJNYM ZWYCIĘZCĄ OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: mgr Katarzyna Maciaszczyk-Paprotny   
13.05.2015.
Kilka miesięcy temu informowaliśmy o sukcesie ucznia naszego liceum  – Marka Dziobaka, który wygrał I Mistrzostwa Polski Uczniów w Języku Angielskim Langloo Cup. Konkurs ten ma nowatorską formułę, ponieważ uczniowie realizują go przez Internet – dzięki temu korzystają z nowoczesnych technologii oraz samodzielnie decydują kiedy i jak długo się uczą. Nagradzana zaś jest przede wszystkim systematyczność, aktywność i zaangażowanie uczniów, a tych,  z każdą edycją konkursu jest więcej.
Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że w kolejnej edycji Mistrzostw Polski Uczniów w Języku Angielskim "Langloo Cup Spring 2015"  wśród finalistów znów znalazła się osoba reprezentująca naszą szkołę. Tym razem naszym finalistą została uczennica klasy maturalnej Joanna Sładek, która swoją wytrwałością i pracą  zdobyła II miejsce na poziomie Upper-Intermediate.  Jest to wielki sukces zważywszy nie tylko na liczbę osób, z którymi Joanna musiała rywalizować, ale także na poziom zaawansowania do którego została zakwalifikowana.
Joanna Sładek

Mamy nadzieję, że młodsi koledzy z ZSO pójdą w ślady Marka i Joanny i również znajdą się w gronie 15 najpilniej  uczących się angielskiego osób w Polsce.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »