Dzisiaj jest: 18.06.2019
Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
..:: WYWIADÓWKI ::..
WYWIADÓWKI

Wywiadówki, czyli spotkania wychowawców klas z rodzicami, odbywają się w okolicach zakończeń trymestrów (w przypadku liceum) i zakończeń semestrów (w przypadku gimnazjum). Zazwyczaj dodatkowo we wrześniu odbywają się wywiadówki "organizacyjne" dla rodziców uczniów klas pierwszych liceum i gimnazjum oraz "informacyjne" dla rodziców uczniów klas trzecich liceum i gimnazjum, na których szczegółowo omawiana jest problematyka odpowiednio egzaminu maturalnego i gimnazjalnego.
Dodatkowo w każdą pierwszą środę miesiąca między godzina 16:30 a 17:30 rodzice mają możliwość indywidualnego spotkania się z wychowawcą bądź z nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Poniżej zestawienie klas i ich wychowawców oraz rozpiska na którym piętrze i w której sali należy szukać poszczególnych nauczycieli.


LICEUM, wychowawcy klas:

Ia - mgr Urszula Łukaszczyk
Ib - mgr Dominika Lelicka
Ic - mgr Joanna Baran
Id - lic Maciej Wróbel
Ie - mgr Magdalena Rył

IIa - mgr Ilona Hajduk (sala 1)
IIb - mgr Małgorzata Szecel (sala 28)
IIc - mgr Jadwiga Wdowik (sala 27)
IId - mgr Dariusz Szczypura (sala 8)
IIe - mgr Anna Walasek ()

IIIa - mgr Lidia Poźniak (sala 12)
IIIb - mgr Anna Rozmus (za mgr Barbarę Kozerę)
IIIc - mgr Agnieszka Timoszuk ()
IIId - mgr inż. Paweł Pagacz (za mgr Beatę Mehlich)
IIIe - mgr Marcin Kos (sala 17 - biblioteka)
GIMNAZJUM, wychowawcy klas:

Ia - mgr Ilona Piontek (za mgr Katarzynę Kozłowską)
Ib - mgr Katarzyna Maciaszczyk
Ic - mgr Dorota Małczak

IIa - dr Dorota Maćkula (sala 26)
IIb - mgr Anna Rzeźniczek (sala 18)

IIIa - mgr Maria Gomoła (sala 11)
IIIb - mgr Renata Hurek (sala 33)

PARTER
sala 4
(gabinet)
mgr Magdalena Rdest-Mlynek
sala 3
(j.angielski)
mgr Dominika Lelicka
sala 2
(j.niemiecki)
mgr Robert Stelmach
sala 1
(matematyka)
mgr Ilona Hajduk
 
sala
(medioteka)
 
sala 8
(historia)
mgr Dariusz Szczypura
 
 
 
 
 
 
 
sala 5
(kawiarenka):
---
 
sala gimnastyczna
(w-f)
mgr Agnieszka Timoszuk, mgr Arkadiusz Janicki,
 
sala 6
(j.angielski)
 
 
 
 

I PIĘTRO
sala 22
(biologia)
mgr Ilona Piontek
sala 21
(religia)
ks. Tomasz Rehlis
ks. Dariusz Świerc
sala 20
(j.niemiecki)
mgr Artur Gołdyn
sala 19
(pokój nauczycielski):
sala 18
(informatyka)
mgr Anna Rzeźniczek
sala 17
(biblioteka)
mgr Marcin Kos
sala 16
(gabinet p.dyr.)
dyr Wanda Trela
sala 15
(geografia)
mgr Małgorzata Swaczyna
sala 14
(j.polski)
mgr Maria Fabianowska
 
sala 23
(gabinet p.dyr.)
dyr Jan Wróblewski
sala 24
(informatyka)
mgr inż. Paweł Pagacz
 
sala 11
(j.angielski)
mgr Maria Gomoła
sala 12
(j.polski):
mgr Lidia Poźniak

II PIĘTRO
sala 33
(chemia)
mgr Renata Hurek
sala 32
(j.niemiecki)
mgr Dominika Piechaczek
sala 31
(chemia)
mgr Magdalena Rył
sala 29-30
(aula)
---
---
(archiwum)
---
sala 28
(matematyka)
mgr Małgorzata Szecel
sala 27
(historia)
mgr Jadwiga Wdowik
 
sala 34
(fizyka):
mgr Danuta Balikowska
sala 35
(j.niemiecki):
mgr Barbara Kozera
 
sala 25
(j.angielskie):
mgr Katarzyna Maciaszczyk
sala 26
(j.polski)
dr Dorota Maćkula

Strona zoptymalizowana jest pod przeglądarkę Mozilla Firefox Firefox. Internet bez pop-upów!